Hörnskåp mahogny

Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, mahognyfaner, 1900-tal, höjd 151, 86x60

Bruksslitage

100843

2011-09-10