Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-tal, mahogny, höjd 80, 110x58
Omfattande skador, del saknas, nyckel saknas
100840
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här