Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 5 st., Karl Johan-stil, björk, bordets höjd 76, 70x140
Slitage och lagningar
100837
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här