Salongsgrupp i Karl Johan-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 5 st., Karl Johan-stil, björk, bordets höjd 76, 70x140

Slitage och lagningar

100837

2011-09-11