Ljuster 2 st

Ljuster 2 st
Ljuster 2 st
Ljuster 2 st
Ljuster 2 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSTER, 2 st, varav ett 1800-tal, smide, vardera längd 37
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100553

2011-09-12