Stolar i barock

Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock
Stolar i barock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st., barock, 1700-tal, snarlika, furu

Renoverade och kompletterade, slitage

100551

2011-09-12