Klubbat för:
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, empirestil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 72, diameter 98
Slitage, skada
100390
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här