Bord empire-stil

Bord empire-stil
Bord empire-stil
Bord empire-stil
Bord empire-stil

Klubbat för:

1 250 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, empirestil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 72, diameter 98

Slitage, skada

100390

2011-09-08