Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 70, 56x41, nyckel finns
slitage och lagningar
100370
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här