Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 122, 93x47,nyckel finns

slitage, lagningar

100368

2011-09-08