Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 122, 93x47,nyckel finns
slitage, lagningar
100368
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här