Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, med två iläggsskivor, 6 STOLAR, 1960-tal, teak, bordets höjd 74, 145x89, iläggskivan à 49

slitage, klädseln med skador

100365

2011-09-08