Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, med två iläggsskivor, 6 STOLAR, 1960-tal, teak, bordets höjd 74, 145x89, iläggskivan à 49
slitage, klädseln med skador
100365
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här