Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-tal, fanérat med ek, på hjultrissor, höjd 78, diameter 126, en iläggsskiva 70
Smärre skador
100351
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här