Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-tal, fanérat med ek, på hjultrissor, höjd 78, diameter 126, en iläggsskiva 70

Smärre skador

100351

2011-09-05