Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
ORR, Eric (USA 1939-1998): Night shift, signerad och daterad på baksidan Orr -90, olja på duk, 101x86,5, PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
100283
2011-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här