Oljemålning, marinmotiv

Oljemålning, marinmotiv
Oljemålning, marinmotiv
Oljemålning, marinmotiv
Oljemålning, marinmotiv

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Fiskebåt på öppet hav, signerad och daterad F. Lorentz -46, olja på duk, 63x83

100035

2011-09-05