Wiwen Nilsson armring sterlingsilver

Klubbat för:

8000 SEK

8 000-10 000 SEK

WIWEN NILSSON, armring, sterlingsilver, Lund 1935, tre trappslipade rektangulära bergkristaller, utvändigt med stämplad namnsignatur innerdiameter 5,3 cm, vikt 26,4 g, stenar med smärre hack och några repor

293

2017-11-09