Josef Frank, karmstolar, 1 par

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

JOSEF FRANK, karmstolar, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 2067, formgivna 1948, mahogny, klädda i rött skinn, höjd 72 cm, blekta, skinnet med slitage och skador

22

2017-11-09