Hilding Linnqvist, Vy från konstnärens ateljé

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HILDING LINNQVIST
1891-1984
Vy från konstnärens ateljé på Bastugatan på Söders höjder mot Riddarfjärden
Monogramsignerad HL. Olja på pannå, 55 x 45 cm.

486

2017-11-10