Armring guld Claes Giertta

Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta
Armring guld Claes Giertta

Klubbat för:

7000 SEK

8 000-10 000 SEK

CLAËS GIERTTA, armband, 18 k guld, stämplad Gierrta, Stockholm 1969, länkdelar med abstrakt formgivning, avslutad i dolt kistlås med dubbla säkerhetslänkar, längd 18 cm, vikt 34,6 g, en sprint saknas samt länkdelar med kraftigt slitage

290

2017-11-09