Klubbat för:
12000 SEK
15 000-18 000 SEK
ALF WALLANDER, golvvas, Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, polykrom dekor av medaljonger med äpplen, signerad DESSIN ALF WALLANDER Rörstrand, höjd 56 cm
355
2017-11-09