Alf Wallander, golvvas, Rörstrand, jugend

Klubbat för:

12000 SEK

15 000-18 000 SEK

ALF WALLANDER, golvvas, Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, polykrom dekor av medaljonger med äpplen, signerad DESSIN ALF WALLANDER Rörstrand, höjd 56 cm

355

2017-11-09