Marianne Richter, "Bruna rosenträdet", rya, MMF

Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Bruna Rosenträdet", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, rya, signerad MR AB MMF, 209 x 148 cm, mindre slitage, saknar fransar

277

2017-05-10