Fernandez Arman, Tubes de peinture

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Tubes de peinture
Signerad Arman och numrerad 91/99. Akryl och färgtuber fästa på duk och monterade i plexiglas, 26 x 20 x 7 cm.

741

2017-05-11