Edna Martin, flossa, Svensk Hemslöjd 1950-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EDNA MARTIN, matta, Svensk Hemslöjd 1950-tal, flossa, 1950-tal, 270 x 201 cm, renoverad

PROVENIENS
Inköpt på Svensk Hemslöjd

284

2017-05-10