Wilhelm Freddie, Min søster i mars og Venus´ tegn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

WILHELM FREDDIE
Danmark 1909-1995
Min søster i mars og Venus' tegn
Signerad och daterad Freddie marts -48 och på baksidan signerad och daterad Wilhelm Freddie, Marts 1948. Olja på duk, 67,5 x 40 cm.
PROVENIENS
Boibrino Gallery, Stockholm
Svensk privatsamling

782

2016-11-17