Pablo Picasso, Nature Morte à la Pasteque

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 000-350 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Nature Morte à la Pasteque
Linoleumsnitt tryckt i färger, 1962, signerad och numrerad Picasso 113/160, tryckt på Arches papper.
S. 62 x 75 cm
LITTERATUR
Bloch 1098

834

2016-11-17