Horst Jansen, Edward

Horst Jansen, Edward
Horst Jansen, Edward
Horst Jansen, Edward
Horst Jansen, Edward
Horst Jansen, Edward
Horst Jansen, Edward

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HORST JANSEN
1929-1995
Edward
Etsning, 1958, signerad med initialer, daterad -58, påskrift "Probe" (provtryck, oridnarie upplaga 20 ex.)
I. 59,6 x 39,4 cm
LITTERATUR
Brockstedt R 21

819

2016-11-17