Rölakan, matta, Sverige 1942

Rölakan, matta, Sverige 1942
Rölakan, matta, Sverige 1942
Rölakan, matta, Sverige 1942
Rölakan, matta, Sverige 1942
Rölakan, matta, Sverige 1942
Rölakan, matta, Sverige 1942

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

RÖLAKAN, matta, Sverige 1942, signerad NB 1942 SB, 362 x 247 cm, fransarna med skador, mindre kantskador

280

2016-04-19