Piero Fornasetti, paraplyställ, Italien

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

10 000-15 000 SEK

PIERO FORNASETTI, paraplyställ, Milano, Italien 1950-60-tal, plåt, polykrom emaljerad dekor, märkt FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY, höjd 67 cm, smärre slitage

39

2016-04-19