Nanna Ditzel, skrivbord, Kolds Savværk Danmark

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

NANNA DITZEL, skrivbord, Kolds Savværk, Kerteminde, Danmark 1950-60-tal, modell 135, teak, sargen med sex lådor, höjd 70, 160 x 70 cm, mindre slitage, två nycklar medföljer

214

2016-04-19