Märta Måås-Fjetterström , "Vit botten", rölakan

Märta Måås-Fjetterström ,
Märta Måås-Fjetterström ,
Märta Måås-Fjetterström ,
Märta Måås-Fjetterström ,

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Vit botten ", matta, formgiven före 1919, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, 300 x 205 cm, fläckar, fransarna med visst slitage

245

2016-04-19