Ingeborg Lundin, "Melon", vas, Orrefors

Ingeborg Lundin,
Ingeborg Lundin,
Ingeborg Lundin,
Ingeborg Lundin,
Ingeborg Lundin,
Ingeborg Lundin,

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, "Melon ", vas, Orrefors, röktonad glasmassa, signerad ORREFORS Expo Du 9 - 59, höjd 22 cm, invändig beläggning, obetydiga repor

342

2016-04-19