Tedosor, Tyskland 1700-tal

Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal
Tedosor, Tyskland 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

6 000-8 000 SEK

TEDOSOR, två stycken, Tyskland 1700-tal, porslin, polykrom målad dekor av landskap inom kartuscher, ströblommor samt delvis förgyllda, en märkt undertill med guld 34höjd 10 respektive 13 cm, en lockknopp saknas, mindre nagg

1159

2020-12-09