Peter Graham, Off the Scottish Coast

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PETER GRAHAM
Storbritannien, 1836-1921
Off the Scottish Coast
Signerad Peter Graham. Olja på duk, 62 x 92 cm.

1621

2020-12-09