Regina Kylberg, Promenad i parklandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

REGINA KYLBERG
1843-1913
Promenad i parklandskap
Signerad Regina Kylberg-Bobeck. Akvarell på papper, 23 x 15 cm.

267

2018-12-05