Pieter Meulener, Bataljscen

Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen
Pieter Meulener, Bataljscen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-60 000 SEK

PIETER MEULENER
Antwerpen 1602- 1654 Antwerpen
Bataljscen
Monogramsignerad. Olja på pannå, 48 x 59,5 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

369

2018-12-05