Peter Ilsted, Kvinna i riddräkt, interiör

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PETER ILSTED
Danmark 1861-1933
Kvinna i riddräkt, interiör
Monogramsignerad PI, även signerad på spännramen på baksidan. Olja på duk, 65 x 51 cm.

340

2018-12-05