P V. Yavtushenko, Vandrare

P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare
P V. Yavtushenko, Vandrare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

P. V. YAVTUSHENKO
Ryssland 1900-tal
Vandrare
Signerad och daterad P V. Yavtushenko 1905. Olja på pannå, 40 x 17 cm

2018-12-05