Nicolo Frangipane hans krets, Sjungande sällskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

NICOLO FRANGIPANE
hans krets, Bolognaskolan, omkring 1600
Sjungande sällskap
Olja på duk, 73,5 x 99 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 41)

384

2018-12-05