Heriz, antik 1910-tal

Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal
Heriz, antik 1910-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

175 000-200 000 SEK

HERIZ, antik 1910-tal, ca 418 x 350 cm, lagningar

99

2018-12-05