Fanny Brate, Sommaridyll med pojke som täljer trä

Klubbat för:

Osåld

25 000-30 000 SEK

FANNY BRATE
1861-1940
Sommaridyll med pojke som täljer trä
Signerad Fanny Ekbom. Olja på duk, 24,5 x 40,5 cm

293

2018-12-05