Carl Johansson, Uti vinterafton

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL JOHANSSON
1863-1944
Uti vinterafton
Signerad och daterad Carl Johansson 1903. Olja på duk, 63,5 x 100,5 cm

281

2018-12-05