Asgrimur Jonsson, Isländskt landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ASGRIMUR JONSSON
Island 1876-1958
Isländskt landskap
Signerad Asgrimur J. Olja på duk, 107 x 136 cm.

338

2018-12-05