Klubbat för:
Osåld
80 000-90 000 SEK
ARMBAND, 18 k vitguld, 50 carréslipade diamanter, totalt ca 16,00 ct, kvalité (I-J)/VVS2-VS1, stämplad "Z" i en cirkel, längd 18,5 cm, vikt 29,2 g
PROVENIENS
Lars-Yngve Johansson Smycken & Antikviteter
180
2018-12-05