Huutokaupat
Fine art-huutokaupat
Fine Art-huutokaupat nyt
Päättyneet Fine Art huutokaupat
Online-huutokaupat
Online-huutokaupat nyt
Päättyneet online-huutokaupat
Osta
Kuinka se toimii
Ostaminen vasarahuutokaupasta
Ostaminen online-huutokaupasta
Myy
Arviointi
Sisäänjättö Helsingin Fine Art huutokauppoihin
Arviointi verkossa
Koko kodin arviointi
Kuinka se toimii
Myyminen online huutokaupassa
Myyminen vasarahuutokaupassa
Ehdot online huutokaupassa
Kalenteri
Meistä
Meistä
Historiamme
Asiantuntijamme
Uutiset
Yhteystiedot
Huutokauppatalomme
Helsinki
Tukholma – Nybrogatan 32
Tukholma – Magasin 5
Tukholma – Globen
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Neuss/Düsseldorf
Köln
sv
en
fi
de
sv-fi
Huutokaupat
Fine art-huutokaupat
Fine Art-huutokaupat nyt
Online-huutokaupat
Online-huutokaupat nyt
Päättyneet online-huutokaupat
Osta
Kuinka se toimii
Ostaminen vasarahuutokaupasta
Myy
Arviointi
Arviointi verkossa
Koko kodin arviointi
Kuinka se toimii
Myyminen online huutokaupassa
Myyminen vasarahuutokaupassa
Ehdot online huutokaupassa
Kalenteri
Meistä
Meistä
Historiamme
Asiantuntijamme
Uutiset
Yhteystiedot
Huutokauppatalomme
Helsinki
Tukholma – Nybrogatan 32
Tukholma – Magasin 5
Tukholma – Globen
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Neuss/Düsseldorf
Köln
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska
→
Nummerordning
Korkein tarjous
Kaikki tuoteryhmät
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor och textilier
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Vävd tapet, Flandern 1600-tal
Bakshayesh, antik ca 1880-1900
Farahan, antik omkring 1900
Bakhtiari, semiantik 1910-30-tal
Tabriz, semiantik, signerad
Heriz, antik
antik Ziegler Mahal
Tabriz, old/semiantik, figural
Ghom, semiantik, silkesvarp med silkesinslag
Vävd tapet, Flandern omkring 1700, s k Verdure
Tabriz, porträtt av Ahmad Shah Qajar
Vävd tapet, Flandern, 1600-tal
1
2
3
4
5
6
>
Start
x