VAS, 1700-tal, Kosta eller Limmared,

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

VAS, 1700-talets slut, Kosta eller Limmared, silvermodell, omvikt kant samt veckad fot, höjd 18,5 cm

1009

2017-12-12