Jean Beauduin, Blomsterplockerskan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

JEAN BEAUDUIN
Belgien 1851-1916
Blomsterplockerskan
Signerad Beauduin. Olja på duk, 150 x 110 cm.

2208

2017-12-13