Herman af Sillén, Klippa från Arildsläge

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN
1857-1908
Klippa från Arildsläge
Signerad H. af Sillén Arildsläge. Olja på uppfodrad duk, 33 x 58 cm.

2048

2017-12-13