Carlo Alberto Petrucci, Romansk kyrka med getter

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARLO ALBERTO PETRUCCI
Italien 1881-1963
Romansk kyrka med hjord av getter
Signerad C Petrucci. Olja på duk, 70 x 100 cm.

På baksidan spår av etikett "Roma 1913"

2207

2017-12-13