Arvid Johanson, Marin - solglitter över havet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ARVID JOHANSON
1862-1923
Marin-solglitter över havet
Signerad Arvid Johanson. Olja på duk, 45 x 81 cm.
Utförd 1899.
Vinst i Stockholms Allmänna Konstförening (SAK)

2090

2017-12-13