Philippe Mercier, tillskriven, Damer i park

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PHILIPPE MERCIER
Frankrike 1689-1760, tillskriven
Eleganta damer i parklandskap
Olja på duk, 91 x 76 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenman, nr 6362

3139

2017-06-08