Helene Schjerfbeck, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Komposition
Akvarell och gouache på papper, 23 x 20,5 cm.

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 154

3181

2017-06-08