Tysk skola, landskapsakvareller - ett par

Klubbat för:

15000 SEK

15 000-18 000 SEK

TYSK SKOLA
1800-talets första hälft
Landskapscener - ett par
Akvarell på papper i biedermeierramar, vardera 61 x 94 cm.
(2)

2215

2016-06-08