Klubbat för:
24000 SEK
25 000-30 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, England 1800-talets slut, i form av pojke i klassicerande dräkt bärande jardinjär, postament med lagerkransar, bemålad komposit, höjd 144 cm, slitage, lagning
1163
2016-06-07