Trädgårdsskulptur England

Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England
Trädgårdsskulptur England

Klubbat för:

24000 SEK

25 000-30 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, England 1800-talets slut, i form av pojke i klassicerande dräkt bärande jardinjär, postament med lagerkransar, bemålad komposit, höjd 144 cm, slitage, lagning

1163

2016-06-07